تعمیرات نوت بوک فوجیتسو

تعمیرات نوت بوک

تعمیرات نوت بوک فوجیتسو از جمله مباحث تعمیراتی است که نیازمند تخصص و مهارت ویژه می باشد. بشری که در عصر تکنولوژیک و مردن زندگی می کند، پیوسته به دنبال آسایش و رفاه خود در هر زمینه است. همه می دانیم که امروزه اینترنت جزء لاینفک روزگار ماست و می تواند در هر موقعیت و مکانی در کنار ما باشد، این شاید پیش پا افتاده ترین علتی باشد که دستگاه مدرنی را جست و جو کنیم که بتوانیم از آن در هر جا و مکانی استفاده کنیم.

دستگاهی که راحتی و سبک بودن از اصلی ترین ویژگی های آن باشد. همین مقدمه کوتاه کاملا مشخص می کند که علت پیدایش نوت بوک ها در سال های اخیر چه بوده است؛ تحرک، نخستین بخش ضروری زندگی انسان هاست و نوت بوک های کوچک به ما این اجازه را می دهند که به واسطه سبک و کم جا بودن شان بتوانیم به راحتی آنها را حمل کنیم.

تعمیرات نوت بوک فوجیتسو

تعمیرات تخصصی نوت بوک فوجیتسو

در واقع نوت بوک، لپ تاپ مینیاتوری یا مینی لپ تاپ  پدیده ای شگرف است که در جهان طوفان به پا کرده است. نوت بوک فوجیستو در عین حالی که تمامی ویژگی های یک لپ تاپ را دارد، سایز کوچکتر و قیمت پایین تری را نیز پشتیبانی می کند. این دستگاه ها چون بسیار سبک هستند و مانند یک دستیار دیجیتال شخصی عمل می کنند، با عنوان  subnotebook یا دستگاه های Ultraportable هم شهرت دارند. با توجه به استقبال کاربران از نوت بوک های فوجیتسو نیاز به مراکز معتبر جهت تعمیرات این دستگاه از جمله تعمیرات نوت بوک فوجیتسو به شدت احساس می شود.

تعمیرات نوت بوک فوجیتسو

آموزش تعویض ال سی دی نوت بوک فوجیتسو

ال سی دی یکی از بخش های اصلی نوت بوک فوجیتسو است که گاه با اشکالاتی نظیر ترک‌خوردگی و خرابی کامل مواجه می‌شود. خرابی ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو، به هر دلیل که اتفاق بیفتد بر عملکرد این دستگاه تأثیر شایانی دارد. چه این بخش از دستگاه به شکلی رابط میان کاربر و دستگاه است و خرابی آن، این ارتباط را برهم می زند.

خوشبختانه خرابی های پیش آمده در LCD نوت بوک فوجیتسو عموماً قبل رفع است و بسته به مشکل به وجود آمده، می توان صفحه نمایش را تعمیر کرد و یا در برخی موارد صفحه نمایش جدیدی را جایگزین کرد. برای اینکه متوجه شویم که آیا باید صفحه نمایش را عوض کرد می‌توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ  متصل کرد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت مقاله مرتبط با آموزش تعویض ال سی دی نوت بوک فوجیتسو به بخش مقالات همین وبسایت مراجعه نمایید. به در آموزش تعویض ال سی دی نوت بوک فوجیتسو مراحل این کار یعنی برداشتن قاب ال سی دی، برداشتن پنل LCD شکسته از روی لپ تاپ، نصب ال سی دی جدید، تست ال سی دی جدید لپ تاپ و جاانداختن آن به طور کامل شرح داده شده است.

بررسی علل خرابی نوت بوک و تعمیرات نوت بوک فوجیتسو

اگر نوت بوک فوجیستو شما روشن نشد یا روشن شد و بوت نشد. اگر از LCD نوت بوک فوجیستو و پورت های مختلف، تصویری مخابره نشد. اگر نوت بوک فوجیستو به طور ناگهانی خاموش شد. اگر دمای نوت بوک فوجیستو بالا رفت و همین امر باعث هنگ کردن دستگاه شد. اگر باتری نوت بوک فوجیستو دچار مشکل شد و … در همه این موارد باید خونسردی خود را حفظ کنید و برای تعمیر آن به مرکز تعمیرات نوت بوک فوجیتسو مراجعه نمایید.

ممکن است لازم باشد داده های نوت بوک فوجیستو بازیابی شود. گاهی هارد دیسک دچار مشکل شده و باید بررسی شود. مشکلات مکانیکی و الکترونیکی از دیگر مشکلات نوت بوک های فوجیستو هستند. ممکن است باتری شارژ را نگه ندارد و برد مربوطه با دستگاه ارتباط نگیرد. گاهی قفل بایوس مشکل ساز می شود. مودم به خوبی عمل نمی کند. شارژر شارژ نمی کند. سیستم وایرلس نوت بوک فوجیستو مشکل دار شده است. بولوتوث عمل نمی کند.

مشکل در اتصالات نوت بوک و تعمیر نوت بوک فوجیتسو

اتصالات، فن ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل های اتصال نوت بوک ها دچار اختلال شده اند. سیلندر و مکانیک هارد از کار افتاده باشد. مقاومت ها، خازن ها، دیود ها، ترانزیستور ها، فت ها به تعویض نیاز داشته باشند. سلامتی هارد در خطر باشد. منافذ ورودی هوا به داخل نوت بوک فوجسیتو از گرد و غبار پر شده باشند و بسیاری مسائل دیگر که تشخیص آن به عهده ی کارشناسان تعمیرات نوت بوک فوجیتسو می باشد.

تعمیرات نوت بوک فوجیتسو

دیگر مشکلات رایج در نوت بوک فوجیتسو

 • اشکال در مدار باک شارژ
 • اشکالات گرافیکی و جریان کشی
 • اشکال در هارد دیسک، برد و سیلندر
 • وجود بدسکتور
 • و بسیاری اشکالات دیگر که کاملا تخصصی هستند و نیاز به بررسی های دقیق و موشکافانه دارند.
 • اشکال در مدارPWM
 • اشکال در مدار تامین کننده CPU
 • اشکال در چیپ نوت بوک فوجیستو
 • اشکال در مدار sound و مدار LAN
 • اشکال در مدار RTC و مدار Clouck
 • اشکال در مدار Powering

مرکز تعمیرات نوت بوک

مرکز تعمیرات نوت بوک فوجیتسو ، به طور تمام و کمال، همه مشکلات نوت بوک های فوجیستو را در هر سطحی از خرابی حمایت و پشتیبانی می کند. این خدمات شامل  ترمیم، تعویض، تعمیر و بازیابی قطعات است.

کارشناسان زبده این مرکز، پس از بررسی های لازم و دقیق و جست جوی علت العلل خرابی در نوت بوک فوجیستو دست به کار می شوند و هر آنچه که لازم باشد را انجام می دهند تا نوت بوک فوجیستوی شما کاربر گرامی به عملکرد اولیه خود باز گردد و به حیات سالم خود ادامه دهد.

این کارشناسان با داشتن کوله باری از تجربیات و به کارگیری آنها در امر تعمیرات قادر خواهند بود نوین ترین و سازگارترین شیوه های تعمیر را به کار ببندند و خدمات با کیفیتی را به همراهان همیشگی خود تقدیم کنند. این خدمات به دلیل یقین کامل مدیریت مرکز از تبحر و تخصص کارشناسان تعمیرات نوت بوک فوجیتسو ، اختصاصا از سوی مدیریت گارانتی خواهند شد. اینجاست که دیگر جای شک و شبهه ای برای کاربران فهیم ما باقی نخواهد ماند و می توانند به راحتی به دستان کارا و ماهر متخصصان ما اطمینان کنند.

اخبار و خواندنی های نوت بوک را در بخش ذیل پیگیری نمایید.

Rate this post

مطالب مرتبط