اشتراک گذاری

تعمیر مدار شارژ لپ تاپ

قدرت شارژ شدن لپ تاپ مسئله مهمی است که استفاده از قابلیت های دستگاه را شکل می دهد. مدار شارژ لپ تاپ و باتری آن باید در سلامت کامل به سر ببرند تا بتوانید بدون نیاز به برق شهری فعالیت های روزانه خود را در محیط لپ تاپ انجام دهید.

کوچک ترین اختلال در این بین موجب ناکارآمدی سیستم و خاموشی آن می شود. مدار مخصوص شارژ لپ تاپ ظرافت بالایی دارد و باید کاملا تخصصی تعمیر گردد. در ادامه به شما می گوییم دقیقا چه زمانی تعمیر این مدار ضروری خواهد شد. این مقاله را از دست ندهید.

تعمیر مدار شارژ لپ تاپ با گارانتی معتبر

نشانه خرابی مدار شارژ لپ تاپ چیست؟

تشخیص خرابی مدار شارژ لپ تاپ برای کاربران عادی چندان مسئله دشواری نخواهد بود. این مدار که در انتقال انرژی نقش دارد به هنگام خرابی، باعث شارژ نشدن دستگاه می شود. فرسودگی اجزای الکترونیکی مدار شارژ امری طبیعی است که با استفاده چند ساله از لپ تاپ اتفاق می افتد.

به عبارتی عامل اصلی خرابی آی سی های حساس و آسیب پذیر مدار شارژ لپ تاپ، استهلاک است. البته در این بین نوسانات ناهنجار برق و ولتاژهای غیراستاندارد نیز نقش دارد. به هر حال اگر لپ تاپ مورد استفاده شما روشن نمی شود و هیچ واکنشی هم نسبت برای شارژ شدن از خود بروز نمی دهد، می توانید به خرابی مدار شارژ مشکوک شوید.

پیشنهاد سایت: ارور 0x0000007B در ویندوز

اهمیت تعمیر مدار شارژ لپ تاپ

تعمیر مدار شارژ لپ تاپ باید زیر نظر کارشناسان مجرب انجام شود. از آنجا که مدار شارژ منتقل کننده نیروی لازم به اجزای مختلف سیستم می باشد، باید با مهارت بالایی تعمیر گردد. تعمیرات ناشیانه مدار شارژ می تواند فشار زیادی به باتری لپ تاپ و قطعات ریز و درشت دستگاه وارد سازد. این موضوع به خودی خود باعث و بانی افت کیفیت کلی دستگاه شده و هزینه های تعمیر را افزایش می دهد.

در این میان حتی ممکن است آسیب هایی به قطعات اصلی لپ تاپ وارد شود که دستگاه کارایی اصلی خود را از دست بدهد و به سمت مرگ کامل پیش رود. برای مثال احتمال دارد جذب ولتاژ غیر استاندارد، کارایی CPU را مختل کند. با حضور در نمایندگی تعمیرات نوت بوک می توانید مطمئن باشید که در سطح کیفی بی نظیری بدون کوچک ترین افت کیفیت، عملکرد مدار شارژ لپ تاپ بازیابی می شود.

خدمات سخت افزاری نوت بوک سرویس: تعمیر باتری لپ تاپ

مدار مخصوص شارژ لپ تاپ باید تحت چه شرایطی تعمیر شود؟

همان طور که اشاره شد، تعمیر مدار شارژ لپ تاپ باید تحت شرایط ویژه ای انجام شود تا سیستم باری دیگر قادر به فعالیت باشد. این تعمیرات تخصصی به پروسه تست جداگانه ای نیاز دارد که به طور دقیق آی سی سوخته شده یا از کار افتاده را شناسایی می نماید.

تست مدار مخصوص شارژ لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات نوت بوک به بهترین شکل ممکن انجام می شود. تعمیرکاران مبتدی نیز می توانند این فرآیند را با استفاده از نقشه های مخصوصی انجام دهند که به راحتی در بازار قابل تهیه هستند. البته طبیعتا استفاده از تجربه کاری بالای تعمیرکاران ماهر می تواند بهترین گزینه برای تعمیر مدار شارژ باشد.

نمایندگی تعمیرات نوت بوک

نمایندگی تعمیرات نوت بوک با حضور کارشناسان مجرب، بازیابی کارکرد انواع لپ تاپ های کمپانی مختلف موجود در بازار را براساس پارامترهای اصولی و استاندارد انجام می دهد. عیب یابی تخصصی و انجام اقدامات تعمیراتی توسط بهترین شیوه کاری از ویژگی های بارز این مجموعه است. مهم نیست که مشکل لپ تاپ شما چیست. نمایندگی تعمیرات نوت بوک  کلیه ی اختلالات ریز و درشت سخت افزاری و نرم افزاری را برطرف می سازد. کارشناسان ما با استفاده از دانش به روز خود و استفاده از تکنیک های کاربردی انواع لپ تاپ را تعمیر می نمایند.

3.7/5 (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

2 × 2 =