تعمیرات نوت بوک اپل

مرکز تعمیرات نوت بوک تمامی خدمات مرتبط با این دستگاه را ارائه کرده است. تعمیرات نوت بوک اپل به دو پارت نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم بندی می شود. با مراجعه به این مرکز شما می توانید تمام عیوب احتمالی دستگاه خود را برطرف کنید. این مجموعه متشکل از تیمی مجرب و متخصص در زمینه ی تعمیرات نوت بوک اپل می باشد.

بهره مندی از این متخصصان تاثیر بسزایی در ارائه خدمات مورد نیاز کاربران داشته است. تعمیرات نوت بوک نیازمند تخصص و مهارت بسیار می باشد. به همین منظور اگر دستگاه شما دچار هر گونه اختلال شد می توانید با مراجعه به این واحد تخصصی تمام عیوب آن را برطرف کنید.

به طور کلی مشکلات این دستگاه در دو بخش نرم افزار و سخت افزار دسته بندی می شود. مشکلات سخت افزاری مرتبط با ظاهر دستگاه و قطعات داخلی می باشد و مشکلات نرم افزاری نیز شامل برنامه های داخلی دستگاه می شود. نوت بوک ها دارای ساختار حساس و پیچیده ای هستند به همین خاطر تعمیرات آنها باید توسط متخصصین انجام شود.

واحد تعمیرات نوت بوک اپل پس از عیب یابی و تشخیص سخت افزاری یا نرم افزاری بودن مشکل به تعمیرات دستگاه مشغول می شوند. شما میتوانید در صورت بروز مشکل در نوت بوک خود به واحد مربوطه مراجعه کنید و دستگاه را کاملا سالم تحویل بگیرید.

تعمیرات نوت بوک اپل

ایرادات و تعمیرات نوت بوک اپل

ایرادات این نوع دستگاه ها معمولا مشابه با لپ تاپ، کامپیوتر ها، آل این وان ها و… می باشد. در این بخش به بررسی اجمالی ایرادات این دستگاه می پردازیم

  • هنگ کردن نوت بوک : نیاز به ارتقای حافظه، از علائم این نیاز می توان به هنگ کردن متوالی سیستم، زمان بوت طولانی رایانه و ضعف کارایی و کاهش سرعت رایانه به هنگام استفاده از نرم افزارهای مختلف اشاره کرد. برای رفع این مشکل می توانید به ارتقای حافظه‌ ی رم یا استفاده از یک حافظه ‌ی فلش یو‌اس‌بی با حالت ReadyBoost فعال برای افزایش میزان حافظه ‌ی رم استفاده کنید.
  • صداهای نامتعارف نوت بوک : نقص دیسک سخت، علامت وجود این مشکل ایجاد صداهای بلندی شبیه به کلیک در زمان دسترسی رایانه به یک داده در دیسک سخت است که از طریق پشتیبان‌گیری آنلاین از داده‌ها و جایگزین کردن یک دیسک سخت جدید قابل حل می باشد.
  • داغ شدن نوت بوک : داغ شدن بیش از حد نوت بوک که نشانه ی آن کرش و هنگ کردن نوت بوک می باشد. این مشکل کارایی دستگاه را تا حد زیادی دچار اختلال می کند. تمیز کردن راه های ورودی و خروجی هوا می تواند در حل این مشکل تاثیر بسزایی داشته باشد.
  • کندی سرعت نوت بوک : کاهش سرعت دیسک سخت که یکی از علامت های وجود این مشکل کاهش سرعت انتقال داده ها و طولانی بودن زمان اجرای نرم افزارها می باشد. برای رفع این مشکل یکپارچه سازی هارددیسک تاثیرگذار است.
  • خالی شدن باتری نوت بوک : خالی شدن زود هنگام شارژ باتری نوت بوک که نشانه ی این مشکل خاموش شدن زود هنگام دستگاه می باشد و راه کار رفع این مشکل تعویض باتری می باشد.

عیب یابی و تعمیرات نوت بوک اپل

برای تعمیرات نوت بوک اپل اولین قدم عیب یابی دقیق می باشد. اگر عیوب دستگاه به درستی تشخیص داده شود تعمیرات این دستگاه به خوبی انجام شده و نتیجه ی دلخواه حاصل می شود. واحد تعمیرات نوت بوک اپل در تلاش است تا با عیب یابی دقیق در کوتاه ترین زمان دستگاه شما را به کیفیت اولیه برگرداند.

شما می توانید با مراجعه به این مرکز تمام عیوب نوت بوک خود را صرف نظر از مدل آن برطرف کنید. تمام عیوب ذکر شده در بالا در این مرکز قابل حل می باشد. نوت بوک ها به طور کلی دارای قطعات حساسی هستند و پیچیدگی آنها نیاز به حضور تعمیرکار متخصص را بیشتر می کند. به همین دلیل اگر به تعمیرات نوت بوک اپل احتیاج داشتید حتما به یک مرکز معتبر و رسمی مراجعه کنید.

تعمیر، تعویض و سرویس دوره‌ای فن نوت بوک اپل:

فن مک بوک از آن دست قطعاتی است که نقش بسزایی در دوام کیفیت و عمر مفید مک بوک دارد. عدم توجه به این قطعه و ترک سرویس‌های دوره‌ای آن، نه تنها سبب آسیب به این بخش از دستگاه می گردد، بلکه به مرور، استهلاک سایر اجزا را در پی خواهد داشت. نخستین گام در تعمیر و تعویض فن مک بوک، کسب اطمینان از خرابی آن است!

به عبارتی دیگر، بسیاری از اشکالات پیش آمده در فن های مک بوک نه به دلیل خرابی این قطعه بلکه به دلیل کثیفی و آلودگی بیش از حد آن است. بنابراین نخستین گام پیش از اقدام به تعمیر فن آن است که از تمیزی و پاک بودن آن مطمئن گردید. در شرایطی که فن مک بوک مورد سرویس قرار نگیرد و دائماً در فضاهای آلوده مورد استفاده قرار گیرد، به تدریج قدرت تهویه هوای را از دست می دهد و از کار می افتد.

در هر حال خرابی های پیش امده در فن عموماً قابل رفع است و کارشناسان تعمیرات نوت بوک اپل می توانند با اندک دستکاری تعمیر و تعویض فن مک بوک را به سرانجام برسانند.

تعمیرات تخصصی نوت بوک اپل

تعمیر فلت نوت بوک اپل:

فلت یکی از قطعات بکاررفته در نوت بوک اپل است که امکان بروز خرابی در آن وجود دارد. خرابی های پیش آمده در کابل فلت عموماً به دلیل وارد شدن ضربه به این دستگاه و تحمل فشار بیش از حد اتفاق می‌افتد. از این‌رو توصیه می‌شود در جابجایی‌های دستگاه و در حین کار با آن، به این مسئله توجه شود. خوشبختانه خرابی های فلت مک بوک با تعویض و تعمیر این بخش از دستگاه قابل رفع است و این مسئله –یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض فلت- بسته به نظر کارشناس تعمیر نوت بوک اپل دارد.

نکته آخر آنکه خرابی‌های پیش آمده در فلت نشانه‌هایی دارد که با مشاهده آنها، می‌توان پی به خرابی این بخش از دستگاه برد. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال در مک بوک مورد استفاده خویش به نمایندگی رسمی اپل مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

واحدهای تعمیرات نوت بوک

واحدهای تعمیرات نوت بوک با استفاده از مجرب ترین کارشناسان و متخصصان این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بهترین سرویس ها را دریافت کنند. تعمیرات نوت بوک در این مرکز با بهره مندی از ابزارآلات مدرن دنیا انجام می شود. تعویض قطعات نیز به صورت کاملا تخصصی در این واحد انجام می شود.

قطعات کارکرده با نمونه ی اورجینال جایگزین خواهند شد. تمامی قطعات دارای گارانتی می باشند. تمامی دستگاه ها پس از تعمیرات برای کاربر تست شده و سپس تحویل داده می شوند.

نمایندگی نوت بوک

نمایندگی نوت بوک در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات به کاربران خدمت رسانی می کند. انواع نوت بوک در این مرکز به فروش می رسد. برای دریافت اطلاعات تخصصی در مورد هر کدام از مدل های نوت بوک می توانید به نمایندگی نوت بوک مراجعه کنید.

به یاد داشته باشید خرید از یک مرکز معتبر و رسمی به کاربران این امکان را می دهد تا محصولات اورجینال را خریداری کنند. در راستای ارائه ی خدمات بهتر  به شما در تلاش هستم تا سرویس های مربوطه را در کمترین زمان و با بالاترین سطح کیفی ارائه کنیم. تمامی محصولات نمایندگی نوت بوک دارای ضمانت بوده و کاملا اورجینال می باشند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+