اشتراک گذاری

تعمیرات نوت بوک توشیبا

نمایندگی تعمیرات نوت بوک توشیبا ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیر این دستگاه به کاربران آن است. دارندگان کلیه مدل‌های نوت بوک توشیبا می‌توانند پس از مراجعه به مرکز تعمیرات نوت بوک توشیبا و حضور در پارت تعمیرات نوت بوک توشیبا تخصصی‌ترین سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی نمایندگی تعمیرات نوت بوک توشیبا در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید و از خدمات واحد تعمیرات نوت بوک توشیبا بهره مند گردید. در بخش زیر به برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه که با حضور در مرکز تعمیرات نوت بوک توشیبا قابل دریافت است اشاره می‌گردد.

تعمیر نوت بوک توشیبا

تعمیر لنز درایو نوری لپ تاپ توشیبا

یکی از اشکالات نسبتاً شایع مشاهده شده در لپ تاپ های امروزی، مشکل خرابی و کار نکردن درایو نوری یا همان دی وی دی رایتر لپ تاپ است. بروز اشکال در این بخش، گاه به دلیل وجود ایراد در لنز درایو است. به طور معمول آنچه که سبب ضعیف شدن لنز لپ تاپ می‌گردد، کار کردن‌های بیش از اندازه‌ی این بخش –یعنی بخش سی دی و دی وی دی دستگاه – است. هر چه میزان کار کاربر با DVD writer دستگاه بالاتر باشد، احتمال ضعیف‌تر شدن لنز نیز بالاتر می‌رود.

احتمال درگیر شدن دستگاه با این مشکل به ویژه زمانی بیشتر است که کاربر مرتباً CD ها و DVD هایی را که دارای اتوران AutoRun سنگین هستند را با لپ تاپ اجرا می‌کند. در صورت مواجهه با این اشکال در لپ تاپ مورداستفاده‌تان می‌توانید به مرکز تعمیرات نوت بوک توشیبا مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

تعمیر اسپیکر نوت بوک توشیبا

خرابی اسپیکر نوت بوک می‌تواند منشا سخت افزاری و یا نرم افزاری داشته باشد؛ از همین رو در صورت مواجهه با اشکال در این بخش از لپ تاپ، نیاز است تا در وهله‌ی نخست بخش نرم افزاری و در ادامه بخش سخت افزاری مرتبط با اسپیکر بررسی گردد. در صورت عدم پخش صدا از اسپیکر و یا پخش صدای مبهم و خش‌دار، توصیه می‌شود ابتدا از وجود خرابی در اسپیکر مطمئن گردید.

بدین منظور پیشنهاد می‌شود، ابتدا درایور صدای سیستم را از سایت پشتیبانی برند لپ تاپ جستجو کرده و آن را مجدداً نصب کنید. در صورتی که پس از این کار، مشکل پیش آمده رفع نشد، احتمالاً نیاز به اقدامات سخت افزاری جهت تعمیر اسپیکر نوت بوک توشیبا داشته باشید. توصیه می‌شود در این شرایط به یکی از مراکز مجاز و استاندارد فعال در حوزه تعمیرات لپ تاپ توشیبا مراجعه نمایید تا تعمیرات مورد نیاز بر روی دستگاه شما پیاده گردد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

بیست + هشت =