اشتراک گذاری

تعمیرات نوت بوک دل

تعمیرات نوت بوک دل یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات نوت بوک است که با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و با استفاده از بروزترین ابزار انجام می پذیرد. دارندگان این دستگاه می توانند با بروز هر گونه اختلال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات نوت بوک دل مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. تعمیرات انجام شده در این مرکز به دست مجموعه‌ای متشکل از «کارشناسان زبده و مجرب» و «تجهیزاتی پیشرفته و سازگار» انجام می‌پذیرد. تلفیق این دو مجموعه منجر به تشکیل واحدی متخصص و کارامد در حوزه تعمیر نوت بوک دل گشته است که به اذعان بسیاری از همکاران یکی از معدود مراکز پیشرو در ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات نوت بوک Dell است.

تعمیرات نوت بوک دل

روند تعمیر در واحد تعمیرات نوت بوک دل

در مرکز تعمیرات نوت بوک دل، نواقص دستگاه، پس از ورود به بخشِ عیب‌یابی و انجام بررسی‌های اولیه، مشخص گردیده و پس از اعلام رضایت مشتری به بخش تعمیرات این شرکت تحویل داده می‌شود. پیش از اقدام به تعمیر، روند تعمیر و ترفندهای مورد استفاده به صاحب دستگاه اعلام گردیده و در صورت رضایت و تأیید از جانب وی، عملیات تعمیر آغاز می‌گردد.

پس از انجام تعمیراتِ نوت بوک دل، دستگاه به بخش «تأیید نهایی تعمیرات» واگذار می‌گردد تا توسط مهندسان این بخش، کارکرد و وضعیت نهایی دستگاه مورد بررسی قرار گیرد. (تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات دل می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.) کارشناسان ارشد تعمیرات، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. درنهایت، آنچه که کاربر، تحویل خواهد گرفت، دستگاهی سالم و بی عیب و تقص است که کلیه اشکالات آن رفع شده و صحت عملکرد آن در حضور وی تست شده است.

نکات مهم تعمیرات نوت بوک دل

تعمیرات نوت بوک دل نیازمند تجهیزاتی است که بالاترین سطح هماهنگی و سازگاری را با این محصول داشته باشند؛ بهره‌مندی یک مرکز تعمیرات نوت بوک از چنین تجهیزاتی سبب می‌گردد تا کارشناسان آن بتوانند ضمن کیفیت‌بخشی به تعمیرات انجام شده، سرعت ارائه خدمات را نیز ارتقا بخشند. کاربران نوت بوک دل توجه داشته باشند که در زمان مراجعه به یک مرکز مجاز و فعال در زمینه تعمیرات نوت بوک دل، این مرکز  ضمن دارا بودن مدارک و گواهینامه‌های لازم جهت فعالیت، می‌بایست تمامی خدمات ارائه شده در مرکز خویش را بر اساس اصول و ضوابط تعریف شده، ضمانت نماید و در صورت بروز خطا در فرآیند تعمیر، خود را ملزم به جبران آن‌ها بداند.

بعلاوه این مرکز می‌بایست از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر نیز بهره‌مند باشد و از به‌کارگیری قطعات مستهلک و قدیمی در حین تعمیر خودداری نماید. در همین راستا، مدیریت مرکز تعمیرات نوت بوک دل با همکاری جمعی از زبده‌ترین کارشناسان تعمیرات نوت بوک اچ پی و به‌کارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در حوزه تعمیرات نوت بوک، تمامی تلاش خود را به کار بسته تا به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم و تعمیر نوت بوک دل بپردازد.

عیب یابی و تعمیر نوت بوک دل

نخستین مرحله در تعمیرات نوت بوک دل عیب یابی صحیح و انتخاب بهترین روش جهت رفع عیوب ایجاد شده در دستگاه است. عیب یابی صحیح و تخصصی دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان، بخشِ مختل دستگاه را شناسایی کرده و از ورود به حوزه های نامرتبط خودداری ورزند. مرکز تعمیر نوت بوک دل در تلاش است تا با همکاری مجموعه ای از مهندسان جوان و متخصص و با بکارگیری مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته، به تمامی دستگاه های معیوب، تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به کاربرانشان ارزانی دارد.

تعمیر نوت بوک دل در این مرکز دربردارنده تمامی خدمات و تعمیراتی است که ممکن است هر یک از کاربران از نوت بوک های دل به آن نیاز داشته باشند. اگر چه نوت بوک های دل‌ در مدل ها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید میگردند لیکن کاربران این محصول، صرف نظر از مدل دستگاه خویش، می توانند به مرکز تعمیرات نوت بوک دل مراجعه نمایند و تمامی خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت کنند.

مقالات تخصصی نوت بوک سرویس: علت سیاه شدن صفحه لپ تاپ چیست؟

تعمیر و تعویض قطعات سخت افزاری نوت بوک

در شرایطی که خرابی و اختلال پیش آمده در قطعات نوت بوک، قابل تعمیر نباشد، کاربر چاره ای جز تعویض قطعات نوت بوک نخواهد داشت. میزان خرابی برخی قطعات گاه به اندازه ای است که تعویض آنها بسیار مقرون بصرفه تر از تعمیر آنهاست. بنابراین تعویض قطعات نوت بوک بدل به انتخاب نخست کاربر می گردد و گزینه تعمیر کنار گذاشته می شود. در ارتباط با تعویض قطعات نوت بوک دل آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی است.

در صورتی که امکان دسترسی به قطعات اصل وجود نداشته باشد، بهتر است در صورت اجازۀ صاحب دستگاه، از قطعاتی استفاده شود که سازگاری و کیفیت آنها در طول تجربه کاری تعمیرکار، به اثبات رسیده باشد. بعلاوه عملیات مرتبط با تعویض قطعات نوت بوک می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که تخصص و مهارت لازم را داشته باشند.

عدم وجود تخصص در این کار احتمال آسیب‌رسانی به سایر قطعات را در طول فرآیند تعویض قطعات نوت بوک بالا می برد. یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی نوت بوک و لپ تاپ، مرکز تعمیرات نوت بوک است که کاربران گرامی می توانند با حضور در آن تخصصی ترین سرویس های مرتبط با نوت بوک و لپ تاپ را دریافت نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

خدمات تخصصی تعمیرات نوت بوک دل

 • تعمیر و یا تعویض درایو نوت بوک دل
 • تعمیر و در صورت لزوم تعویض هارد نوت بوک دل
 • ترمیم و تعویض بلندگوی نوت بوک دل
 • ترمیم انواع آسیب های فیزیکی وارده بر نوت بوک دل
 • عیب یابی تخصصی نوت بوک در واحد تعمیرات نوت بوک دل
 • تعویض قطعات معیوب نوت بوک دل با نمونه های اورجینال
 • تعویض انواع چیپ (Northbridge , Southbridge , VGA ) نوت بوک دل
 • تعمیر و در صورت لزوم تعویض کلیه ی مدارهای نوت بوک دل
 • تعمیر صفحه نمایش نوت بوک دل
 • تعمیر کارت گرافیک در واحد تعمیرات نوت بوک دل
 • تعمیر و ترمیم کی برد نوت بوک دل
 • ارتقاء نوت بوک در واحد تعمیر نوت بوک دل

واحدهای تعمیرات نوت بوک

مرکز تعمیرات نوت بوک ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با این دستگاه اعم از ترمیم، تعویض، تعمیر و بازیابی قطعات است؛ تمامی سرویس های ارائه شده در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که با تمرکز بر ساختار نرم افزاری و سخت افزاری، تسلط بالایی بر کانفینگ نوت بوک یافته و می توانند در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تمامی اشکالات و اختلالات احتمالی پیش آمده در آن را رفع نمایند.

بعلاوه کارشناسان این مجموعه با واکاوی و بررسی تعداد بیشماری از نوت بوک ها موفق به تدوین نوین ترین و سازگارترین شیوه‌های تعمیر و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته‌اند. در شرح مهارت کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر نوت بوک به ذکر این نکته بسنده می کنیم که مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از سطح تبحر و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را ضمانت و گارانتی نموده است. واحدهای تخصصی تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک در بخش زیر معرفی خواهند شد.

اخبار و خواندنی های نوت بوک سرویس را در بخش ذیل پیگیری نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

هفت + 16 =